Michalovce: piatok 25.11.2022 o 18:00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Onuška Lukáš Muž A – muži do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
2 . Malý Lukáš Muž A – muži do 39 rokov Basky Motors /Vranov nad Topľou Prijatá
3 . Hamšík Luděk Muž A – muži do 39 rokov Bežovce Prijatá
4 . Gonos Daniel Muž A – muži do 39 rokov Black street boys Vranov Prijatá
5 . Polivčák Marcel Muž A – muži do 39 rokov Black street boys Vranov Prijatá
6 . Varga Jozef Muž A – muži do 39 rokov Krásnovce Prijatá
7 . Kapko Tadeáš Muž A – muži do 39 rokov MARACANA Prijatá
8 . Gabri Lóránt Muž A – muži do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
9 . Kondaš Robert Muž A – muži do 39 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
10 . Camberovitch René Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
11 . Džado Stanislav Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
12 . Fencik Jozef Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
13 . Mitník Ján Muž A – muži do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
14 . Bajči Roman Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
15 . Čičatko Marcel Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
16 . Hadvab Lukáš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
17 . Kučmáš Marek Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
18 . Kühtreiber Peter Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
19 . Lukáč Marek Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
20 . Mihaľo Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
21 . Murga Martin Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
22 . Sabovik Tomáš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
23 . Sinčák Dávid Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
24 . Tabaka Matúš Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
25 . Tirpák Ján Muž A – muži do 39 rokov Michalovce Prijatá
26 . Bilont Miroslav Muž A – muži do 39 rokov Michalovce / Záhor Prijatá
27 . Bakajsa Peter Muž A – muži do 39 rokov Rakovec nad Ondavou Prijatá
28 . Šuľák Oliver Muž A – muži do 39 rokov Sečovce Prijatá
29 . Sikorai Vladimír Muž A – muži do 39 rokov ŠK Comenium Michalovce Prijatá
30 . Džado Ľubomír Muž A – muži do 39 rokov Strážske Prijatá
31 . Kolesar Filip Muž A – muži do 39 rokov Strážske Prijatá
32 . Kopún Tomáš Muž A – muži do 39 rokov SZŠ Michalovce Prijatá
33 . Brecko Samuel Muž A – muži do 39 rokov TEAM DNF Prijatá
34 . Červeňák Michal Muž A – muži do 39 rokov TEAM DNF Prijatá
35 . Vaľo Ondrej Muž A – muži do 39 rokov Vinné Prijatá
36 . Marcinčák Marek Muž A – muži do 39 rokov Záhor Prijatá
37 . Ohriska Dávid Muž A – muži do 39 rokov Záhor Prijatá
38 . Pilník Róbert Muž A – muži do 39 rokov Zalužice Prijatá
39 . Filčák Matej Muž B – muži 40 - 49 rokov 1.Atletický klub Humenné Prijatá
40 . Medviď Rastislav Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
41 . Vaľo Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov AC Michalovce Prijatá
42 . Hišem Jozef Muž B – muži 40 - 49 rokov Belá nad Cirochou Prijatá
43 . Marjov Erik Muž B – muži 40 - 49 rokov Horovce Prijatá
44 . Sivecký Jaroslav Muž B – muži 40 - 49 rokov Humenné Prijatá
45 . Durkai Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Kaluža Prijatá
46 . Koščo Marcel Muž B – muži 40 - 49 rokov KC Michalovce Prijatá
47 . Dely Daniel Muž B – muži 40 - 49 rokov Kučín Prijatá
48 . Pastor František Muž B – muži 40 - 49 rokov MARAS team Prijatá
49 . Varga Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov MARAS team / Zlatá Baňa Prijatá
50 . Pachota Štefan Muž B – muži 40 - 49 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
51 . Lipovský Radoslav Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
52 . Rohaľ Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov MBO Strážske Prijatá
53 . Červenák Marián Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
54 . Devečka Adrian Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
55 . Kuľha Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
56 . Moskaľ Vladimír Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
57 . Onder Zdenko Muž B – muži 40 - 49 rokov Michalovce Prijatá
58 . Onofrej Erik Muž B – muži 40 - 49 rokov O5 Bežecký klub Furča Košice Prijatá
59 . Demčák Slavomir Muž B – muži 40 - 49 rokov Parchovany Prijatá
60 . Holej Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov Pusté Čemerné Prijatá
61 . Čižmár Slavo Muž B – muži 40 - 49 rokov Stopa Michalovce Prijatá
62 . Zeľo Rudolf Muž B – muži 40 - 49 rokov Topoľovka Prijatá
63 . Rovňák Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov Vranov Boys Prijatá
64 . Ondrovič Gabriel Muž B – muži 40 - 49 rokov Vranov nad Toplou Prijatá
65 . Horňak Martin Muž B – muži 40 - 49 rokov Vysoká nad Uhom Prijatá
66 . Farkaš Juraj Muž B – muži 40 - 49 rokov Zalužice Prijatá
67 . Kužma Kamil Muž B – muži 40 - 49 rokov ZŠ Pavla Horova Michalovce Prijatá
68 . Horvát Peter Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
69 . Jacko František Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
70 . Pavlov Jaroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
71 . Tabaka Miroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov AC Michalovce Prijatá
72 . Smetana Miroslav Muž C – muži 50 - 59 rokov BK Medzilaborce Prijatá
73 . Vaľa Vladimír Muž C – muži 50 - 59 rokov Košice/Malá Lodina Prijatá
74 . Štefanišin Jozef Muž C – muži 50 - 59 rokov MARAS team Prijatá
75 . Puškárik Benjamin Muž C – muži 50 - 59 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
76 . Lipovský Vladislav Muž C – muži 50 - 59 rokov MBO Strážske Prijatá
77 . Podžuban Michal Muž C – muži 50 - 59 rokov Michalovce Prijatá
78 . Magura Peter Muž C – muži 50 - 59 rokov Pozdišovce Prijatá
79 . Šuľák Ladislav Muž C – muži 50 - 59 rokov Sečovce Prijatá
80 . Tóth Mikuláš Muž C – muži 50 - 59 rokov Veľké Kapušany Prijatá
81 . Mudrák Vlastimír Muž C – muži 50 - 59 rokov Vybuchanec Prijatá
82 . Jeňo František Muž D – muži nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
83 . Parilak Gerard Muž D – muži nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
84 . Pavlov Ľubomír Muž D – muži nad 60 rokov AC Michalovce Prijatá
85 . Mihok Imrich Muž D – muži nad 60 rokov Bidovce Prijatá
86 . Kučka Miroslav Muž D – muži nad 60 rokov DS 1 Michalovce Prijatá
87 . Baláž Jaro Muž D – muži nad 60 rokov Košice Prijatá
88 . Papp Zoltán Muž D – muži nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
89 . Vargaeštok Gejza Muž D – muži nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
90 . Kužma Gabriel Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
91 . Macik Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
92 . Réves Ján Muž D – muži nad 60 rokov Michalovce Prijatá
93 . Pribula Igor Muž D – muži nad 60 rokov Prima Vranov Prijatá
94 . Reicher Vladislav Muž D – muži nad 60 rokov Spoznaj Trebišov behom Prijatá
95 . Farkašová Alena Žena E – ženy do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
96 . Šesták Ivana Žena E – ženy do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
97 . Nistorová Dagmara Žena E – ženy do 39 rokov Bajany Prijatá
98 . Bochová Zuzana Žena E – ženy do 39 rokov Giglovce - SK Prijatá
99 . Jančíková Jana Žena E – ženy do 39 rokov Kamenná Poruba Prijatá
100 . Džadová Petra Žena E – ženy do 39 rokov MBO Strážske Prijatá
101 . Harmanová Lenka Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
102 . Macková Novotná Jana Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
103 . Marchevská Jana Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
104 . Petrušová Martina Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
105 . Štecová Lívia Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
106 . Vargová Zuzana Žena E – ženy do 39 rokov Michalovce Prijatá
107 . Kmecová Andrea Žena E – ženy do 39 rokov Tušická Nová Ves Prijatá
108 . Tuturová Jana Žena E – ženy do 39 rokov Vinné Prijatá
109 . Jacková Marcela Žena F – ženy od 40 rokov AC Michalovce Prijatá
110 . Gajdošová Anna Žena F – ženy od 40 rokov FISPRO Biznis Prijatá
111 . Droppová Marcela Žena F – ženy od 40 rokov Košice Prijatá
112 . Šamuláková Petra Žena F – ženy od 40 rokov Košice/Malá Lodina Prijatá
113 . Sikorai Katarína Žena F – ženy od 40 rokov Lastomír Prijatá
114 . Sýkorová Lea Žena F – ženy od 40 rokov Lekárovce Prijatá
115 . Hakošová Mária Žena F – ženy od 40 rokov Lesné Prijatá
116 . Kadlec Lukáčová Patricie Žena F – ženy od 40 rokov MARAS team Michalovce Prijatá
117 . Pappová Silvia Žena F – ženy od 40 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
118 . Müllerová Lucia Žena F – ženy od 40 rokov MBO Strážske Prijatá
119 . Arvayová Gabriela Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
120 . Coraničová Monika Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
121 . Nadanyiová Štefánia Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
122 . Saboviková Viera Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
123 . Stankovská Ivana Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
124 . Tabaková Marcela Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce Prijatá
125 . Reicherová Kamila Žena F – ženy od 40 rokov Spoznaj Trebišov behom Prijatá
126 . Zeľová Marta Žena F – ženy od 40 rokov Topoľovka Prijatá
127 . Sabolová Mária Žena F – ženy od 40 rokov Yeti / Rakovec nad Ondavou Prijatá
128 . Kohut Samuel Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) Dargov Prijatá
129 . Filčák Martin Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) Humenné Prijatá
130 . Onder, ml. Zdenko Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) Michalovce Prijatá
131 . Ďurik Vladislav Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) SZŠ Michalovce Prijatá
132 . Fešovič Giorgio Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) TEAM DNF Prijatá
133 . Lesník Marek Muž JM - juniori (rok nar. 2003 a mladší) TEAM DNF Prijatá
134 . Hricová Kristínka Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2003 a mladšie) MARAS team Prijatá
135 . Preverčíková Dominika Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2003 a mladšie) SZŠ Michalovce Prijatá
136 . Michalovová Amália Žena JŽ – juniorky (rok nar. 2003 a mladšie) Trnava pri Laborci Prijatá
Husnaj Igor Muž A – muži do 39 rokov Bratislava 2022-11-29
Podstavský Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov Olympijský klub Michalovce 2022-11-22
Kalafut Peter Muž B – muži 40 - 49 rokov sema Sp.Nova Ves 2022-11-24
Šimko Ján Muž B – muži 40 - 49 rokov Vranov nad toplou 2022-11-23
Ivančo Michal Muž C – muži 50 - 59 rokov Banské 2022-11-29
Bežovská Monika Žena F – ženy od 40 rokov Michalovce 2022-11-16

Detský beh Ivana Pšenka

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Bereš Richard Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší 18.MŠ Michalovce Prijatá
2 . Vincze Michal Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší Lastomír Prijatá
3 . Belančat Kristián Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší ZŠ Brekov Prijatá
4 . Demeter Fabián Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší ZŠ Brekov Prijatá
5 . Mugrauer Lukáš Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší ZŠ Brekov Prijatá
6 . Gelatič Ján Muž Atletické hviezdičky chlapci 7 r. a mladší ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
7 . Berešová Adela Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie 18.MŠ Michalovce Prijatá
8 . Macek Alica Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie 9 MŠ, 071 01 Michalovce Prijatá
9 . Macek Matilda Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie 9 MŠ, 071 01 Michalovce Prijatá
10 . Angušová Ema Žena Atletické hviezdičky dievčatá 7 r. a mladšie ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
11 . Sikorai Filip Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Lastomír Prijatá
12 . Gejguš Jakub Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Michalovce Prijatá
13 . Macek Jerguš Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov Okružná 17, 071 01 Michalovce Prijatá
14 . Demeter Martin Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
15 . Demeter Vladimír Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
16 . Novák Tomáš Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
17 . Cifrák Peter Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
18 . Harvan Adam Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
19 . Hlodinok Dávid Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
20 . Miľko Matúš Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
21 . Hönsch Samuel Muž Atletické nádeje chlapci 8-9 rokov ZŠ Okružna 17, Michalovce Prijatá
22 . Berešová Soňa Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Michalovce 7.ZŠ Prijatá
23 . Kondašova Dorina Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov Veľké Kapušany Prijatá
24 . Demeterová Slávka Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
25 . Mihaľková Zuzana Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
26 . Mugrauerová Tamara Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ Brekov Prijatá
27 . Tkáčová Simona Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
28 . Zbojanová Karolína Žena Atletické nádeje dievčatá 8-9 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
29 . Andrejco David Muž Dorastenci 16-17 rokov FK HUMENNÉ Prijatá
30 . Fešovič Giorgio Muž Dorastenci 16-17 rokov GPH MICHALOVCE Prijatá
31 . Dubiak Tobias Muž Dorastenci 16-17 rokov Sošt Michalovce Prijatá
32 . Horňák Miroslav Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
33 . Hricik Milan Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
34 . Pavlovčák Adrián Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
35 . Pestuch Alex Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
36 . Petrovčik Peter Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
37 . Sabo Lucas Muž Dorastenci 16-17 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
38 . Puchľáková Alexandra Žena Dorastenky 16-17 rokov GPH Michalovce Prijatá
39 . Slepakova Alexandra Žena Dorastenky 16-17 rokov GPH Michalovce Prijatá
40 . Puchľák Marián Muž Mladší žiaci 12-13 rokov Petrovce nad Laborcom 242 Prijatá
41 . Princz Juraj Muž Mladší žiaci 12-13 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
42 . Rusnák Norbert Muž Mladší žiaci 12-13 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
43 . Buchlaková Marianna Žena Mladšie žiačky 12-13 rokov Michalovce Prijatá
44 . Andrejco Denis Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov FK HUMENNÉ Prijatá
45 . Tokár Maroš Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov Lastomír Prijatá
46 . Farkaš Viliam Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov VI.ZŠ Okružná 17 Michalovce Prijatá
47 . Džugan Martin Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
48 . Rusnák Stanislav Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
49 . Soročina Michal Muž Najmladší žiaci 10-11 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
50 . Sikorai Nela Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov Lastomír Prijatá
51 . Lukáčová Annamária Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
52 . Ujhelyiová Hana Žena Najmladšie žiačky 10-11 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
53 . Makovec Petr Muž Starší žiaci 14-15 rokov 1. Atletický klub Humenné Prijatá
54 . Nemjo Martin Muž Starší žiaci 14-15 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
55 . Olexa Maroš Muž Starší žiaci 14-15 rokov SOŠT Michalovce Prijatá
56 . Širák Richard Muž Starší žiaci 14-15 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
57 . Ujhelyi Filip Muž Starší žiaci 14-15 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
58 . Rohaľová Ema Žena Staršie žiačky 14-15 rokov Michalovce Prijatá
59 . Hajdučková Hana Žena Staršie žiačky 14-15 rokov ZŠ J.Švermu Michalovce Prijatá
60 . Medviďová Diana Žena Staršie žiačky 14-15 rokov ZŠ Zalužice Prijatá
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny